Słowa SAMEJ TINY TURNER mówią same za siebie. “Rebecca is so good, it’s SCARY…!”  (“Rebeka jest tak dobra, że aż się boję…!”) Ten występ został doskonale podsumowany przez żywą legendę: MICKA FLEETWOODA z FLEETWOOD MAC, który powiedział po obejrzeniu show: “Rebecca to znacznie więcej niż tylko akt hołdu i tribute show… to niesamowita wokalistka i artystka. Byłem oczarowany… to wieczór, którego nigdy nie zapomnisz!”.

Rebecca O’Connor, międzynarodowa gwiazda Irlandii, to jedyna artystka na świecie zatwierdzona osobiście przez Tinę Turner! Kontynuując swoją światową trasę koncertową wraca do Europy na ogromne życzenie widzów, po wyprzedanym tournée w 2023 roku I WIOSNĄ 2024 PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPI W POLSCE!

Rebecca O’Connor dorastała w hrabstwie Cork w Irlandii, a muzykę Tiny Turner zetknęła się już jako młoda dziewczyna.
Na wczesnych etapach kariery muzycznej Rebeki powiedziała: „Kiedy po raz pierwszy usłyszałam Tinę, poczułam się, jakby we mnie wybuchł wulkan. Wiedziałem wtedy, że ta niesamowita kobieta będzie miała na mnie wpływ już na zawsze”.

Dołączając do swojego pierwszego zespołu w wieku 17 lat, Rebecca włączyła niezliczone piosenki Tiny do swojej setlisty, czerpiąc inspirację i motywację do własnych występów.

Rebecca O’Connor to jedyna irlandzka artystka, która wygrała prestiżowy europejski konkurs telewizyjny “Stars in their eyes”, prowadzony przez Matthew Kelly’ego, przed ponad 33 milionami widzów. Rebecca ożywiła wtedy doskonałą interpretację Tiny Turner, zachwycając publiczność, i kontynuuje to robiąc to na całym świecie przed pełnymi salami.

Słowami Eibhlin Gleeson, menedżerki teatru Cork Opera House: “Było to, jakby pociąg towarowy przetoczył się przez teatr i wysadził drzwi… CO ZA SHOW!”! Bądźcie gotowi żeby wstać ze swoich miejsc, gdy Rebecca dostarczy Wam elektryzujące wykonanie największych przebojów Tiny Turner, w tym Nutbush City Limits, Proud Mary, River Deep, Private Dancer, When the Heartache Is Over, Better Be Good To Me, i oczywiście jej “hymn”, SIMPLY THE BEST!

Zarówno zagorzali fani, jak i miłośnicy wspaniałej muzyki będą zachwyceni wysoce profesjonalnym i niekończącym się zabawnym występem Rebeki. Podczas swojej docenionej przez krytyków trasy koncertowej w 2015 roku Rebecca otrzymała niezliczone owacje na stojąco, w tym dwa występy, do których bilety były wyprzedane w kultowym kasynie Crown Casino w Melbourne.

Nie przegap swojej szansy, aby zobaczyć, jak Rebecca trzęsie sceną ze swoimi dzikimi włosami, oszałamiającymi sukienkami, czerwoną szminką i szpilkami, wykonując czystą sprawiedliwość niekwestionowanej Królowej Rock’n’Rolla w przedstawieniu, które można określić jedynie jako „Po prostu The To, co najlepsze”.

Rebecca jest podekscytowana, że może przynieść “NASTĘPNY POZIOM” emocji na swoje występy po niedawnym odejściu Tiny. Przy salach wypełnionych po brzegi i wyprzedanych koncertach w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Australii, Południowej Afryki i Europy w ciągu ostatnich 12 lat, Rebecca uwielbia występować i nie może się doczekać, aby przynieść swój nowy i ekscytujący show publiczności w Polsce, wraz z jej niesamowitym zespołem i tancerzami. 

2 + 3 =

Tinakoncerty.pl ©